b_300_300_16777215_00_images_snj_snj-9_IMG_8978.jpg
مراسم جشن دهه کرامت در شهرستان مرودشت با حضور آیت الله خاتمی برگزار گردید

امام جمعه موقت تهران گفت:ملت ایران ملتی هست که خود خسته نخواهد شد اما به فضل الهی دشمن را خسته خواهد کرد/رهبری که مردم ایران اسلامی دارد هیچ کجای دنیا ندارد



جشن دهه کرامت در شهرستان مرودشت با حضور آیت الله سید احمد خاتمی عضو هئیت رئیسه خبرگان رهبری وامام جمعه موقت تهران وجمعی از خانواده های ایثارگران وشهدا ومسئولان اداری این شهرستان در محل مسجد الرسول (ص) برگزار گردید.

در این مراسم آیت الله سید احمد خاتمی عضو هئیت رئیسه مجلس خبرگان رهبری ضمن تبریک دهه کرامت وفرارسیدن میلاد باسعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به سیره معنوی آن امام همام پرداخت .

وی در ادامه به شیوه های اخیر دشمنان نظام علیه ملت ایران اسلامی اشاره نمود وافزود:نظام جمهوری اسلامی به فضل الهی در مسیر صعود خود قرار دارد

خاتمی تصریح کرد: ما نمی گوییم که مشکل گرانی وتورم واقتصاد ومسائل معیشتی ومسکن نداریم ولی دشمنان نظام وانقلاب سعی دارند در فضای مجازی واز طریق شبکه های بیگانه فضای نظام را تیره آلود وسیاه جلوه دهند تا ذهنیت مردم را نسبت به رهبری وانقلاب بدبین نمایند.

وی با بیان اینکه شرط انصاف این است که ما هم داده های خداوند بر روی زمین را ببینیم وهم نداد ه های خداوند،بیان کرد:انچه خداوند متعال به ما عنایت نموده را باید توجه اساسی به آن داشته باشیم واین خود پاسخ محکمی به کسانی هست که قصد دارند دور نما وآینده ایران اسلامی را تیره وتار نشان دهند

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه شیوه‌های دشمنی نیز در بعثت نبوی و انقلاب اسلامی مشترک است خاطرنشان کرد: ترور شخصیت پیامبر، جنگ‌های اقتصادی، نظامی، روانی، فرهنگی، سیاسی و رسانه‌ای از شیوه‌های مبارزه دشمنان در هر دو انقلاب است

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید بنام رونق تولید تاکید کرد: آن چیزی که در شرایط فعلی کمر دشمن را می شکند توجه به تولید داخلی در کشور است که باید فرمایشات رهبری در مباحث اقتصادی و رونق تولید به عنوان سند بالا دستی مورد توجه ویژه سران قوا و تمام نهادهای حکومتی و بخش خصوصی قرار گیرد

خاتمی ادامه داد: دشمنان در جنگ سیاسی نیز این‌طور وانمود می‌کنند که نظام در سراشیبی سقوط قرار گرفته و بدون ارتباط با آمریکا و اروپا ما نخواهیم توانست ادامه دهیم

وی تاکید کرد: در جنگ سیاسی چهره دشمن بزک می‌شود که برجام نماد این جنگ بود و رهبری از ابتدا آمریکا را غیر قابل اعتماد می‌دانستند ولی دستاورد برجام را بصیرت مردم در شناخت بیشتر دشمنان این ملت و نظام اعلام کردند

وی راه برون رفت از تمام مشکلات را ادامه همان مسیری دانست که در چهل سال گذشته پیموده‌ایم و خاطرنشان کرد: ارتباط با خدا، اطاعت از خدا و پیامبر، پشتیبانی از ولایت فقیه و دوری از اختلاف در مبانی انقلاب آینده‌ای روشن برای این انقلاب را رقم خواهد زد که اسلام در تمام جهان گسترانیده و این انقلاب به فضل الهی به انقلاب جهانی حضرت مهدی متصل خواهد شد.

آیت الله خاتمی در ادامه ضمن اشاره به عناصر امید در سطح کشور به بیان وتشریح آنان پرداخت وافزود:یکی از عناصر امید در سطح کشور امنیت بی نظیرو بالای کشور ما می باشد واین در حالی است که با وجود این همه خباثت ودشمنی ،دشمنان نظام ومستکبران عالم ،ایران اسلامی در وسط آتش در گلستان قرار دارد.

وی مقوله امنیت را اسباب زیرساخت های فرهنگی ،اقتصادی ،صنعتی و...در سطح جامعه قلمداد نمودو افزود: دشمنان نظام در جنگ 8ساله علیه ایران اسلامی که تنها با صدام لعنتی نبود کلیه ابزار وامکانات رادراختیار بعثی ها قرار می دادند واز طرف دیگر در فتنه 88مستکبران امیدوار بودن تا بتوانند نظام را سرنگون نمایند ولی با هوشیاری مردم مواجهه شدند.

خاتمی با بیان اینکه در 8 ماه فتنه 88 خبری از تحریم ها نبود ودر روز 9دی ماه که مردم به صحنه آمدند مسئله تحریم ها از سمت دشمنان آغاز شد واز هر طریقی که توانستند به دنبال ضربه زدن به نظام بودند که با هوشیاری رهبر معظم انقلاب که نمونه آن را هیچ کجای دنیا نخواهد داشت وملت قهرمان ایران اسلامی پوزه دشمنان به خاک مالیده شد.

وی یکی دیگر از مقوله های عناصر امید در ایران اسلامی را داشتن مردمی وفادار به نظام وانقلاب ورهبری عنوان کرد وعرضه داشت :هدف اصلی ترامپ از اعمال تحریم های ظالمانه فشار بر روی مردم می باشد تا این مردم همیشه در صحنه دست از حمایت نظام برداشته وبریده شوند ولی غافل از این که دشمن بداند که کور خوانده واین ملت ایران اسلامی هرگز خسته که نخواهد شد ،هیچ؟ بلکه دشمنان انقلاب را خسته وناامید خواهند نمود.

آیت الله خاتمی مقوله دیگر عناصر امید در ایران اسلامی را داشتن دین مبین اسلام ابراز نمود وافزود:شما مردم متدین در مرز فرهنگی قرار دارید و تقدیم 1200شهیداز این شهرستان به نظام وانقلاب  وصدها هزار جانباز وایثارگر ،همگی نشان از دلداگی مردم این منطقه به رهبری وارزش های نظام می باشد.

عضو هئیت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود:ایستادن پای ارزش های وطن یک مقوله ای است که از نگاه دین، مومنان در خط مقدم وطن دوستی قرار دارند واین خود یک ارزش بزرگ می باشد.

وی تصریح کرد:سلطنت طلب های خائن اکنون به آمریکای جنایتکار التماس می کنند که به ایران حمله کند واین ها به حساب خودشان وطن دوست هستند در حالی که دشمن اصلی دین ومردم ووطن همین افراد می باشند.

 وی افزود: در ۴۰ سالگی انقلاب دیده می‌شود توطئه‌های خارجی و داخلی افزایش یافته و به فضل خداوند متعال توطئه‌ها خنثی خواهد شد و از این مشکلات عبور خواهیم کرد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن اشاره به مسئله حجاب وعفاف  تأکید کرد: باید مسئولان باور کنند مسئله فساد و فحشا عادی نیست بلکه یک توطئه است، یک بخش از مشکل ما همین است یعنی کسانی که باید باور کنند، هنوز باور نکرده و در عمل نشان نداده‌اند که این امر یک خطر جدی است.

وی ادامه داد: من اعتقاد ندارم که هر کس بدحجاب یا بی حجاب بود، دشمن نظام است بلکه معتقدم توجه و آگاهی ندارند و نمی‌دانند که عمق عمل آنان چه خطری حتی برای خودشان دارد، اما اینکه خطر و توطئه است این جای انکار ندارد، امام صادق (ع) راه چاره را یاد داده و می‌فرمایند مَا جَعَلَ اللَّهُ بَسْطَ اللِّسَانِ وَ کفَّ الْیدِ وَ لَکنْ جَعَلَهُمَا یبْسَطَانِ مَعاً وَ یکفَّانِ مَعا خدا نمی‌پسندد زبان باز ولی دست بسته باشد یعنی باید هم کار فرهنگی و هم کار اجرایی باشد، کار اجرایی یعنی اجرای قانون، تأکید می‌کنم برخورد فیزیکی قطعاً باید قانونی باشد و مجریان قانون باید در این عرصه وارد شوند.

b_300_300_16777215_00_images_snj_snj-9_IMG_9048.jpgb_300_300_16777215_00_images_snj_snj-9_IMG_9007.jpgb_300_300_16777215_00_images_snj_snj-9_IMG_9024.jpgb_300_300_16777215_00_images_snj_snj-9_IMG_9110.jpgb_300_300_16777215_00_images_snj_snj-9_IMG_9034.jpgb_300_300_16777215_00_images_snj_snj-9_IMG_9031.jpg

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید